שעות עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • עובדת

  נשלח ע"יעובדת 14:53, 17 בנובמבר 2014

  עובדת בארגון נשים גדול ומוכר שמשמש במקרה שלי כ"קבלןעובדים" במשרד ממשלתי, כדי שלא יווצרו יחסי עובד-מעביד עם המשרד .... במכרז שחתמה המדינה עם הארגון הקבלן נאמר כי עלינו לעבוד 8 שעות ביום. עובדה זו לא היתה ידועה לנובעת החתימה על החוזה עם הקבלן ולפי החוזה הזה חתמנו על עבודה של 8.5 שעות ביום. כלומר יש כאן אלמנט של הטעיה. אני רוצה לרדת ל40 שעות עבודה בשבוע במקום 42.5. ושזה עדיין ייחשב לי משרה מלאהבדעתי להסתמך על כל שנודע לי הסעיף הזה שהיה במכרז. האם יש לי קייס? עלי לציין עוד שלפני כשנה המכרז בין המדינה לקבלן חודש ("מעל לראש" שלנו כמובן...) ובחוזה החדש המדינה חתמה על כך שנעבוד 42.5 שעות, כלומר נתנה גושפנקא להטעייה שנעשתה בזמנו. האם זה תקין? האם עדיין אני יכולה להסתמך על כך שעוד בחוזה הראשון עבדתי 42.5. כי אז לא ידעתי על הסעיף במכרז ? תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  15:06, 17 בנובמבר 2014

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על לקבלת החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.