הפקדת משכורת לחשבון לא מדוייק - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • סער

נשלח ע"יסער 09:52, 14 בדצמבר 2014

שלום רב שמי סער עובד בחבאת תקשורת כשנה בחודש יולי ביקשתי להעביר את משכורתי לחשבון בנק אחר חתמתי על טופס ומילאתי את הפרטים של חשבון הבנק בחודשים שלאחר מיכן הכל התנהל כראוי והמשכורת הופקדה לחשבון החדש משום מה ובאופן מסתורי במשכורת האחרונה לפני עזיבתי הופקדה המשכורת לחשבון הקודם,חשבון משותף שלי ושל אימי חשבון שני לא מנהל את ענייני שם החשבון שם של אימי בחריגה ואין אפשרות למשוך כספים משם יצא מזה שצק השכירות שלי חזר מחוסר כיסוי ,נשארתי בלי מזומנים כי הכל נבלע בחריגה של אימי. ביקשנו בצורה לוחמנית מהמנהלים לבצע ביטול של ההפקדה ולבצע הפקדה כמו שרשמתי בטופס וכמו שהופקד כראוי בחודשים האחרונים. לא ברור באיזה סיבה מסתורית הוחלט להעביר את המשכורת לחשבון שבעבר הייתי מתנהל בו ולא לחשבון שביקשתי לעדכן נגרם לי נזק גדול ואבדן כספי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

14:12, 14 בדצמבר 2014

מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על מנת לבחון האם הנזקים שנגרמו לך יכולים לזכות אותך בפיצוי מהמעסיק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.