חתימת חוזה עבודה עם מסמכים נלווים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • איילת

  נשלח ע"יאיילת 17:26, 11 בינואר 2015

  שלום רב, חתמתי על חוזה עבודה מול חברה מסויימת. בחלק מהמסמכים הייתי צריכה לחתום על מסמך של ייפוי כוח בנוגע לפנסיה שלי. כלומר, הם יהיו רשאים לעשות בפנסיה שלי כרצונם. בהתחלה אמרתי כי אנני רוצה לחתום על זה ואז אמרו לי שאי אפשר וזה חובה. בנוסף לכל המסמכים שחתמתי היו סעיפים על קיזוז מדים(אשר לא קיבלתי) במידה ואעזוב לפני תקופה קצובה. בנוסף לכל המסמכים ביקשו ממני לצרף צילום של תז ושל כרטיס האשראי שלי שלטענתם הייתה בשביל שיהיה אימות מול חשבון הבנק שלי. כיום אנני עובדת שם לאחר שביום בהיר החליטו להחליף לי את המשרה המיועדת במשרה זוטרית יותר. האם הם ראשים לבקש שאחתום על המסמכים : 1.ייפוי כוח לפנסיה 2.צילום כרטיס אשראי 3.קיזוז מדים אשר לא קיבלתי. אודה לכם אם תענו בהקדם האפשרי כי כיום הם לא מוכנים לתת לי כל מסמך אשר חתמתי עליו. תודה רבה מראש.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  10:10, 12 בינואר 2015

  על פניו, לפחות חלק מהמסמכים עליהם חתמת יכולים להוות הפרת דין מצד המעסיק. יחד עם זאת, לא ניתן לענות על השאלה ללא בחינה ספציפית של נסיבות המקרה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בנסיבות העניין.

  תגובה
 • 11:15, 12 בינואר 2015

  קודם כל תודה רבה על התשובה.
  רק אם אפשר לדעת שאכן הייפוי כוח וצילום כרטיס אשראי אלו הפרת הדין. כי הם לא מוכנים להביא לי את המסמכים אשר חתמתי עליהם!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.