הרעה בתנאי העבודה לעובדת בהריון שעברה מכוח אדם לחברה עצמה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • אינה

  נשלח ע"יאינה 20:18, 9 במרץ 2016

  שלום רב, התחלתי לעבוד בתור פיזיותרפיסיתית בבית חולים דרך כוח אדם במשך 9 חודשים עם משכורת בסיס+בונוס, בנובמבר 2015 קיבלתי תקן ועברתי לעבוד בכללית עצמה עם משכורת בסיס כמו שהיה, אך הבונוס, שבכללית נקרא "שכר עידוד" ירד ב 1000 ש"ח. כל זה גיליתי לאחר חודשיים מתחילת העבודה, כי בכללית משלמים שכר עידוד לעובד חדש רק לאחר חודשיים. בנוסף להכל אני בשבוע 32 להריון. האם זה נקרא הרעת תנאים? אני יודעת שיש חוק האומר שעובד שעבד דרך כוח אדם ועבר לעבוד בחברה עצמה חייב לקבל את אותה משכורת, אבל לא פחות, האם החוק תקף לכל מקרה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  16:33, 29 במרץ 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.