תשלום דמי הבראה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יפית

נשלח ע"ייפית 09:41, 8 באוגוסט 2013

שלום , אני עובדת בחברה פרטית שנה ותשע חודשים ..ובמשרת 41 שעות שבועיות שכל יום אני מקבלת הפסקה של חצי שעה ביום ....החודש קיבלנו תשלום דמי הבראה וקיבלתי 4 ימי הבראה וקיבלתי 329 שח ליום אחד של הבראה......אין לי מושג למה שולם 4 שאני יודעת שצריך להיות 5 ימים ..והמנה"ח אמרה שבגלל שאני לא עובדת משרה מלאה אז שולם לי לפי 329 ₪ ..שאני יודעת שהתשלום הוא 374 שח ליום הבראה אחד ..רציתי לדעת האם החישוב שלה הוא נכון ? ........והאם מותר לה לקזז לי מחישוב ימי ההבראה את חצי שעת ההפסקה ביום ואז ירד לי גם אחוזי המשרה ? אשמח לקבל תשובה בהקדם .תודה ..

השב
  • 08:44, 12 באוגוסט 2013

תשלום דמי ההבראה נגזר מהיקף המשרה, כלומר האחוז המשרה יוכפל בשווי יום הבראה כפול מספר ימי ההבראה להם הינך זכאית. לכן ייתכן בהחלט כי החישוב נכון.
    073-2505373
    עו"ד אריק שלו

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.