הזמנתי סחורה - פורום זכויות יוצרים: קניין רוחני ודיני אינטרנט

שאלה חדשה
 • רומן

  נשלח ע"ירומן 17:23, 30 ביוני 2012

  שלום. הזמתני סחורה מסין, אביזרים למכשירים סלולריים, במהלך בדיקת פיזית במכס, הלך חדש לזיוף מוצר מזויף. עקבו את הסחורה והעבירו את התיק לעורך דין שמייצג את אותו המותג. עורך דין של המותג יצר איתי קשר ואמר שהוא מוכן לסגור על פשרה לפני הגשת תיק לבית משפט אם אני אשלם לו 27000 ש"ח כפיצוי או שיוגש נגדי כתב תביעה על 60000 ש"ח. אני יצרתי קשר עם ספקית שלי מסין, היא שלחה לי אישור מקוריות עם שני חותמות. הייתי משוכנע שהסחורה שהזמנתי הינה מקורית ויש לי גם הוכחה לכך בהסתמך על אישור מקוריות שנשלח אלי, אך עורך דין של המותג טוען שזה לא יעזור לי וכי הסחורה שהזמנתי זולה מדי בשביל להיות מקורית ושהאישור מקוריות לא יעזור לי בבית משפט. השאלה : מה אני צריך לעשות עכשיו, לקחת עורך דין שייצג אותי בתיק הזה ולשלם לו המון כסף, לשלם להם 27000 ש"ח פשרה או ללכת איתם לבית משפט בלי יצוג של עורך דין?

  השב
 • 10:09, 1 ביולי 2012

  רומן שלום,

  הפורום מיועד לשאלות כלליות ולא ספציפיות. אני ממליץ לך לפנות לעורך דין המתמחה בתחום לסיוע, שכן עו"ד מהתחום יודע מה הסכומים ויכול להעריך עבורך הסכום הנכון, ככל שבאמת מדובר כאן במוצרים מזוייפים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.