מכירת מותגים מזוייפים - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 16:47, 1 ביולי 2013

  הנני בעל חנות למוצרי ציוד משרדי וצעצועים, במסגרת הזמנת מדבקות לילדים מסוחר חדש שהתחלתי לעבוד איתו צורף סוג של מדבקות אשר עליהן דמות שהיא מותג מעולם הילדים וזאת בלא ידיעתי ואישורי. פחות משבועיים לאחר שנרכשו המוצרים מהספק הנ"ל נעשתה בדיקה על ידי בעל המותג ונמצא כי המדבקות הנ"ל אינן מאושרות וכי המוצר מזוייף. בעל המותג דורש סכום פיצוי כספי בגובה 14,000 ש"ח כפשרה. יש לציין שהנני בעל חנות מהדרום עם מוניטין של 30 שנה והנני ידוע בעיר ובפני הספקים השונים שהנני מוכר אך ורק מותגים מקוריים ומעולם לא נקלעתי לחובות והנני אזרח שומר חוק מהשורה הראשונה ומעולם לא דבק בי רבב. שאלתי היא האם עליי להסכים לפשרה או שמא ללכת עם האמת שלי לבית המשפט ?

  השב
 • 17:00, 10 ביולי 2013

  שלומי שלום
  על מנת להשיב לגופו של עניין לשאלתך, יש לבחון את נסיבות המקרה הספציפי, את הצדדים הרלוונטיים, באיזה דמות מדובר ושאלות נוספות מרובות. ייתכן ובנסיבות מסוימות, אף אם המקרה יגיע לבית המשפט יהיה עליך להגיש הודעת צד ג' כלפי הספק אשר רכשת ממנו.
  ככול שתרצה, אתה מוזמן לבצע פניה ישירה אלי על מנת לבחון את נסיבות המקרה שלך.
  המשך שבוע מוצלח ובברכה,
  דור נחמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.