פרסום ללא מתן אישור - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • חוי

נשלח ע"יחוי 17:14, 12 במאי 2014

שלום וברכה. לפני כמה חודשים הייתי בקניות וניגשו אליי וביקשו להסריט אותי לפרסומת. חתמתי על מסמך והם הסריטו אותי לאחר מכן התחרטתי וביקשתי שלא יפרסמו וביקשתי את המסמך שחתמתי עליו והחזירו לי אותו. לפני כמה ימים נדהמתי לראות ביוטיוב את הפרסומת כשאני קצת מטושטשת וכשכל מי שמכיר/ה אותי קצת מזהה אותי בקלות וגם הקול שלי נשמע בבירור ללא שום עיוות. יש לציין שמכל מיני סיבות יש לי נזק עקב הפרסום אבל אי אפשר להוכיח את הנזק. רציתי לשאול האם יש עילה לתביעה ? ועל מה ? ואיזה סדר גודל

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

עו"ד מיכל לוצאטו,מנהל הפורום

14:09, 13 במאי 2014

חוי שלום,

על מנת לענות על שאלתך יש צורך לעבור על המסמך עליו הוחתמת וכן לראות את הפרסומת, לכן אני ממליצה שתפני לעו"ד אשר יוכל לבחון את נסיבות המקרה ולהעניק לך תשובות מדויקות.

בכל מקרה נראה כי שאלתך נוגעת יותר לתחום דיני הנזיקין והגנת הפרטיות (ייתכן שגם לתחום זכויות יוצרים, אך כפי שציינתי יש צורך לבחון את הנסיבות הספציפיות של המקרה שלך).

בהצלחה.

* האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.