מכתב Cease & Desist כנגד אתר שניתן להוריד בו תכנה שפיתחתי - פורום זכויות יוצרים: קניין רוחני ודיני אינטרנט

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 18:15, 18 באוגוסט 2016

  שלום, בניתי תכנית (סקריפט) שעוזרת לשחקנים במשחק בשם "Clash Royale" לשחק וגם לרמות את במשחק לטובתם ע"י ביצוע אוטומטי של פעולות שהשחקן היה אמור לבצע. Clash Royale הוא משחק מלחמה מרובה משתתפים כזה לסלולר. החברה שמייצרת את המשחק יושבת בפינלנד וקוראים לה "Supercell". היום קיבלתי מכתב ממשרד עו"ד בפינלנד ובו רשום- שהאתר שלי בו ניתן להוריד את התכנית מפר את הTerms of service שלהם. אך אני לא משתמש בשירות שלהם, אלא השחקנים שמשתמשים בתוכנית. בתחתית המסמך הם דורשים כך: 1. Stop using Supercell Assets in a way that infringes on Supercell’s copyrights; and 2. Stop any further infringing use of Supercell Oy’s registered trademarks. אך אני לא העתקתי את הלוגו שלהם ולא דמויות מתוך המשחק, אני מזכיר את שם המשחק באתר, כגון "This is a script for Clash Royale" ובשם של התכנית יש רק את המילה "Clash". האם באמת יש להם "קייס" נגדי? או שזה ניסיון הפחדה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

  עו"ד מיכל לוצאטו,מנהל הפורום

  17:09, 22 באוגוסט 2016

  דוד שלום,

  אין ביכולתי לענות על שאלתך מבלי לקרוא את תוכן המכתב ולבחון את השימוש של התוכנית שלך אל מול המשחק עצמו.

  אני ממליצה כי תפנה לקבלת ייעוץ משפטי, שכן אין לקחת בקלות ראש מכתבי התראה אשר מהווים שלב מקדים להגשת תביעה.

  בברכה,

  מיכל

  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.