open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 31 בינואר 2017

            אני רוצה לשלוח הודעה לספק מקביל לשיתוף פעולה

            שלום. אני ספקית של סחורה. ורוצה לפנות לספק אחר (יש לי את המייל שלו ממקום אחר שראיתי) לצורך שיתוף פעולה לשווק אצלו מוצרים מסויימים.
            האם הפניה אליו נקראת ספאם? וקשורה לחוק הספאם?

            31 בינואר 2017
          • מנהל הפורום עו"ד מיכל לוצאטו 26 בפברואר 2017

            אני רוצה לשלוח הודעה לספק מקביל לשיתוף פעולה

            הדס שלום,

            סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב-1982 מסביר באופן מפורט נושא זה ולכן אני ממליצה כי תעייני בחוק.

            באופן כללי, האיסור על שליחת דבר פרסומת באמצעים המפורטים בחוק, בלא קבלת הסכמה מפורשת מראש של הנמען בכתב, אינו כולל פנייה חד-פעמית המהווה הצעה להסכים לקבל דבר פרסומת (ולא דבר פרסומת עצמו).

            "דבר פרסומת"- מסר המופץ באופן מסחרי, שמטרתו לעודד רכישת מוצר או שירות או לעודד הוצאת כספים בדרך אחרת וכן מסר המופץ לציבור הרחב שמטרתו בקשת תרומה או תעמולה;

            כלומר, באפשרותך לפנות באופן חד-פעמי לאותו ספק בהצעה להסכים לקבל דבר פרסומת בלבד. ואדגיש, הצעה זו אינה יכולה לכלול דבר פרסומת אלא רק הצעה לקבלת דברי פרסומת.

            בברכה,

            מיכל

            * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

            26 בפברואר 2017
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form