רשלנות בלידה ממנה סובל בני בין היתר מחוסר ריכוז, בעיית זכרון ובעיות נוספות - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 11:48, 4 ביולי 2013

  שלום רב, לפני 17 שנים בני נולד בלידה רשלנית מאוד וסובל מאז לידתו מפגיעה מוחית - הוא סובל ממס' בעיות בין היתר חוסר ריכוז, בלבול, בעיית זיכרון ועוד בעיות. במהלך השנים נזקק לעזרה מקצועית יחד עם ההוצאות הרפואיות הרבות והפסד של ימי עבודה שלנו ההורים כתוצאה מליווי שלו לטיפולים להם נזקק. אנחנו קורסים תחת הנטל הנפשי, הפיזי והכלכלי. האם בתביעה על הרשלנות הרפואית שעד היום לא הגשנו נקבל פיצוי על ההוצאות הרבות של מהלך החיים ופיצוי על הפגיעה בבנינו?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  18:36, 10 ביולי 2013

  שרון שלום,
  במידה ותגישו תביעת רשלנות רפואית, ובמידה ותזכו בתביעה תקבלו כמובן פיצויים על הנזקים שהזכרתם וכן על ראשי נזק נוספים. השאלה היא האם היתה רשלנות בטיפול הרפואי, והאם ניתן יהיה להוכיח שהנזקים של בנכם נגרמו עקב אותה רשלנות. בשאלתך חסרים לא מעט פרטים, הן לעניין הרשלנות והן לעניין הנזק ועל כן קשה להעריך את סיכויי התביעה ע"פ הנתונים שמסרת. בעיקרון, מומלץ לכם להתייעץ עם עו"ד המתמחה ברשלנות רפואית על מנת שיעריך את סיכויי התביעה ובמידת הצורך יפנה למומחה רפואי מתאים וכו'.

  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה