ניתוח חוזר להצרת הנרתיק אחרי לידה - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • רבקה

  נשלח ע"ירבקה 11:53, 9 בינואר 2014

  ילדתי לפני 8 חודשים ומאז הלידה אני סובלת מכאבים הלכתי לבדוק והתברר לי שזה בגלל שהתפרים שעשו לי גרמו להצרה של הנרתיק ולכן אני סובלת ואני אצטרך לעבור ניתוח כדי שיתקנו את הנזק שעשו לי. האם שווה לבדוק על רשלנות ועל תביעה?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  11:35, 12 בינואר 2014

  רבקה שלום,
  לדעתי כדאי לבדוק את המקרה באופן יסודי, כדי לברר האם היתה רשלנות במקרה שלך. מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית על מנת שיפנה את התיק לרופא מומחה בשאלה זו. לא בטוח שאכן היתה רשלנות, אבל מאחר ונגרם נזק המצריך גם ניתוח לתיקון, כדאי לך לדעתי לבדוק את הנושא כאמור לעיל.
  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה