לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
קורין

זיהום מזריקת אפידורל אחרי הלידה

שלום בלידה האחרונה שעברתי הוזרק לי אפידורל כפי שביקשתי והלידה הייתה בסדר וילדתי את בתי הקטנה. אחרי שחזרתי הבייתה מבית החולים הרגשתי רע מאוד, חלשה מאוד. בביה"ח אמרו שכנראה שמדובר בזיהום ושהם חושבים שזה כתוצאה מהזריקת אפידורל שקיבלתי. אני עכשיו חוששת שהמחט של המזרק לא היתה חדשה ומי יודע איך עוד זה היה עלול להיגמר. האם ביה"ח התרשל? האם זאת רשלנות רפואית מצד ביה"ח?

item.Author מנהל הפורום גיל קלופשטוק, עו"ד

קורין שלום, א. אם אכן נגרם לך זיהום כתוצאה מזריקת האפידורל יתכן ומדובר ברשלנות. הדבר צריך להיקבע ע"י מומחה רפואי אשר יבחן את החומר הרפואי ופרטי המקרה. ב. צריך לברר מהו הנזק הרפואי שנגרם, שכן משאלתך לא ברור מהו הנזק שנגרם לך עקב אותו זיהום, האם מדובר רק בהרגשה רעה שחלפה כעבור זמן, או שנותר נזק לצמיתות. אציין בהקשר זה כי בד"כ כדאי לתבוע בגין רשלנות רפואית, רק במידה וקיים נזק משמעותי כלומר נכות לצמיתות. כל טוב

קורין

תודה לאל לא נגרם לי נזק בלתי הפיך. קיבלתי טיפול תרופתי והמצב השתפר. האם לא מספיק שקיבלתי זיהום ממחט בבי"ח כדי להגיש תביעה על רשלנות רפואית?

item.Author מנהל הפורום גיל קלופשטוק, עו"ד

קורין שלום, בהמשך לתשובתי הקודמת, יתכן ובאופן פורמלי יש לך עילת תביעה כנגד בית החולים, במידה ומומחה רפואי ימצא שהיתה רשלנות שגרמה לאותו זיהום. אבל, הואיל ולא נותר לך נזק לצמיתות (תודה לאל), ולאור העובדה שהגשת תביעת רשלנות רפואית דורשת חוות דעת רפואית שעלותה גבוהה, ומסיבות נוספות, לדעתי אין כדאיות כלכלית בהגשת תביעה שכזו. כל טוב

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית בהריון ולידה