תיקוני צנרת - פורום אגודות שיתופיות

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 14:34, 11 בפברואר 2013

  שלום, בבינין שאני גרה הייתה נזילת מים בחדר מדרגות, יש ארבע דירות בקומה וכל בעלי הדירות וגם אני עשינו תיקון צנרת בקומה. בזמן התיקונים התגלתה גם דליפת גז אצל אחד השכנים והשכן הזה טוען שהאינסטלתור שהיה אצלי שבר את הצינור הגז שלו. ועד בית התחיל לשלוח לי כבר מחתבים, אבל אחת השכנות שגם גרה באותה קומה וגם עשתה את התיקון בצנרת מים היא הועד בית. אין להם שום הוכחות או מסמך שהדליפה קרתה כתוצאת עבודות של אינסטלטור שלי וגם האינסטלטור אומר שהוא לא ראה צינור גז במקום שהוא פתח מרצפות. מה עליי לעשות? השכנים, במיוחד זאת שגרה איתי בקומה והיא גם ועד בית מציקים מאוד לי ולמשפחה שלי ואני אם חד הורית עם שני ילדים קטנים והורים שלי נמצאים כל הזמן בבית ומטפלים בילדים והם אנשים מבוגרים כבר, פנסיונרים וכל המכתבים ועוצרים אותם בחדר מדרגות זה נורא מציק וגם עם יגישו נגדי תביעה מה לעשות?

  השב
 • 00:14, 12 בפברואר 2013

  שלום רב!
  אני מניח כי פנייתך שוגרה בטעות לפורום זה, ואולי משום שהוא הראשון לפי סדר א"ב בפורטל.

  אם לא כן - "בית משותף" איננו "אגודה שיתופית"; השאלה מתאימה לפורום נזיקין או מקרקעין.
  בהצלחה!
  מנהל הפורום

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מרדכי שחם

מנהל הפורום: עו"ד מרדכי שחם

עוסק בעריכת-דין מאז נובמבר 1972. תחומי עיסוקו מקיפים מגוון ענפי-משנה בעולם-המשפט, בעיקר בתחום האזרחי
למידע נוסף

053-9367355 חיוג
הודעה

הפורום נועד לעסוק בנושא התאגידי המיוחד של "האגודה השיתופית" בישראל, על הנובע מהמציאות המלווה את האגודות השיתופיות השונות, את חבריהן ואת מוסדותיהן. כמי שעסק עשרות שנים במכלול רחב ומגוון של היבטים משפטיים ומעשיים של אגודות-שיתופיות, בעיקר של מושבי-עובדים, מבקש מנהל הפורום, לסייע בפתרון בעיות וקשיים, המתעוררים לפרקים ( ולמרבה הצער – באופן תדיר מדי ) בין אגודה שיתופית לחבר או לחברים, ובין חברים לבין עצמם.
את הידע והניסיון המשפטיים מנסה וינסה מנהל-הפורום לשלב בכלי-העזר החשוב של עולם המשפט, אשר מופעל באופן גלוי אך בלתי-מוצהר, גם באולמות בתי-המשפט ברחבי הארץ –  הלא היא התבונה המעשית.  למשל: כפי שחשוב להיחלץ ממצב בלתי-רצוי, חשוב לא פחות להימנע מהיקלע אליו; כפי שחשוב לדעת מה לעשות – חשוב לא פחות לדעת מה לא לעשות...!
את החכמה והתבונה, אשר נלמדים או נשמעים מפיהם של שופטים בבתי-המשפט – כדאי לשמוע לפני תחילתם של מאבק או מחלוקת משפטיים. גם לצורך זה – נשמח לסייע כאן.