נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
רחל קדרון

האם ניתן לקיים אספת וועד מקומי בהעדר יו"ר הוועד ?

האם חוקי לקיים אספת וועד ללא היושב ראש ?

item.Author מנהל הפורום עו"ד מרדכי שחם

שלום רב! סעיף 132(ב) של "צו המועצות המקומיות ( מועצות אזוריות )" מחיל על הוועד המקומי – בהתאמות - את ההסדר הקבוע בסעיף 51 של הצו לגבי המועצה האזורית, לגבי ניהול ישיבות. לפי ההסדר שבצו: ראש הוועד המקומי הנוכח בישיבת-הוועד יהיה יושב-ראש הישיבה, ובהעדרו – סגנו; בהעדר שניהם – יבחרו חברי-הוועד הנוכחים באחד מהם להיות יו"ר הישיבה. אגב: במקרה האחרון, יש לציין בתחילת פרטיכל הישיבה את הבחירה ביושב-הראש לאותה ישיבה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אגודות שיתופיות