לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
לילך

טעות מתמשכת. מבקשת עזרה.

אני מאובחנת בבריאות הנפש בחשד לסכיזופרנייה או כבעלת הפרעה אישיותית גבולית. הייתי עם תרופות נגד דיכאון בתקופת האבחנה של אנורקסייה - שהיייתה האבחנה הראשונה., ואחר כך‏‏‏‏‏‏ כשהם שינו את האבח‏נה לסכיזופרנייה, אז התחילו לתת לי תרופות אנטי פסיכוטיות. התרופות נגד הדיכאון רק החמירו לי את הפרעות האכילה והתרופות האנטי פסיכוטיות רק גרמו לי לחוות סימפטומים של פסיכוזה, כאשר אני לא אדם פסיכוטי. קבעו לי נכות 75% נפשית צמיתה. לפני 18 שנה, לאחר מחשבה מעמיקה והבנת המצב האמיתי שלי, החלטתי והתחלתי במסע של הפסקת הטיפול התרופתי הפסיכיאטרי, משום שהבנתי שהוא גורם לי לעיוות. נעזרתי ברופא משפחה שעבד כהומאופת קלאסי ובפסיכיאטר שעבד בבית חולים ליד מרפאת המעקב שהייתי בה. הלכתי אליו באופן פרטי וכך הפסקתי את התרופות. מאז כל הרופאים הפסיכיאטרים כועסים עלי ורק רוצים שאחזור לטיפול ואני נהניית מכך שאני זאת אני וחזרתי להיות אני, נקייה מסבל נפשי ומהעיוותים שהכדורים האלו גרמו לי. אני מרגישה טוב מבחינה נפשית כל השנים. אני לא מרגישה שום מצוקה או סבל נפשי כלשהוא שאינו קשור למציאות. ביקשתי חוות דעת חוזרות כדי שיראו שאני לא חולה, אך אף אחד לא משתכנע וכולם אומרים לי שיש לי משהו שלא רואים אותו ולא מרגישים אותו אבל הוא קיים. החיים שלי מתבזבזים ואני מבודדת, כי אף אחד לא רוצה להעסיק אותי ברצינות בגלל ה"נכות" שרשומה עלי וגם המשפחה ניתקה איתי את הקשר והמצב רק הולך ומחמיר. בסוף אני אמות בגיל יחסית צעיר רק בגלל היחס הרע והלא צודק הזה שאני מקבלת בכל מקום. אני מבודדת חברתית, תעסוקתית, משפחתית, בריאותית. אני בטוחה שאין לי מחלה ולא הפרעה, ואני צריכה פסיכיאטר שיתמוך בי.. הבעיות החברתיות שקורות לי הן רק בגלל הסטיגמה ולא בגלל התנהגותי או תיפקודי. אני לא מושלמת ולא מלאך, אבל אין לי בעיות נפשיות. אם היה לי אז הייתי יודעת. בריאות הנפש ומחלקת השיקום של ביטוח לאומי מנסים לכפות עלי בכוח שאני אכיר ואטפל בבעיות שאין לי. בבעיות שאני לא חווה ולא מרגישה. אני אדם מאד עירני ומודע לעצמו וכל דבר קטן מפריע לי. אם הייתה לי בעיה נפשית אז אחרי 18 שנה בלי תרופות - בטוח הייתי מרגישה אותה. אני צריכה פסיכיאטר שיתמוך בגרסא שלי ויעזור לי לצאת מהמעגל העצוב וההרסני הזה שנכפה עלי. האם אתה מוכן לעזור לי בזה?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חוות דעת פסיכיאטרית