לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלמוני

PTSD בעקבות חשיפה לשיטה לאימון מרגלים

נחשפתי לשיטה לאימון מרגלים, בכפיה נגד רצוני ע"י ציתות והאזנה ושימוש בסביבה, משפחה, מוסדות עבודה וכדומה לייצר מצגות, לתרגול עבודה כמרגל תחת ציתות והאזנה כאשר כל פעולה שנחשפת מלווה בעונש ע"י הסביבה המודרכת. כתוצאה מכך אני סובל מחרדה חברתית, מהמנעות ללכת למקומות בהם יש קבוצות אנשים, אינני עובד שנתיים, אני נמנע מכל פעילות חברתית, אינני יוצא או מבלה שנים, אין לי קשר עם איש (למעט שני ילדי), סבלתי מחבלות ברכושי, ברכבי, מנעו ממני שירותים רפואיים, ממוסדות ועסקים, כל פעולה שלי מלווה בפחד להיפגע, פחד לדבר, ליצור קשר, (על זוגיות בכלל אין מה לדבר), טראומה מינית, למעט שינה ואוכל וקניות שאני חייב אין שום פעילות (יש מידי פעם אימון בחד"כ) בלי לבוא במגע עם אנשים בכלל וללא אינטרקציה. איני יכול לבצע שום פעולה בלי לחשוב על כך וזה משבש לחלוטין את כל חיי ותהליך קבלת ההחלטות עד כדי שיתוק מוחלט. הייתי בטיפול פסיכיאטרי תרופתי במינון נמוך במשך שנים, היו עליות וירידות אך בשנים האחרונות נפילה מוחלטת וללא טיפול. האם יש עילה לתבוע נכות מביטוח לאומי בשל כך..? (למרות שהתהליך אינו רשמי מסיבות מובנות ואיש לא לוקח עליו אחריות בגלוי מולי..?)

ד"ר אואנה קרטה

מבינה שיש טיפול פסיכיאטרי ממושך ונטלת טיפול תרופתי במינונים קטנים. ממליצה לפנות לפסיכיאטר מטפל כדי להבין מה סיבת ההחמרה בשנתיים אחרונות. בנוגע לפניה לביטוח לאומי להערכתי יש מקום לשקול לפנות במידה שהירידה בתפקוד היא עקב החמרה במצב הנפשי.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חוות דעת פסיכיאטרית