בדיקה רפואית - פורום חוות דעת פסיכיאטרית

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 03:49, 9 בפברואר 2013

עברתי בדיקה אצל רופא פרטי ופשוט התפרקתי בבכי והקראתי לו מה שעברתי מהדף שהבאתי הבאתי את התמונות וכל החומר הרפואי הנדרש עשיתי באמת כל מה שאפשר כדי לעבור את הבדיקה הזאת מה הסיכוי שלי לקבל הזמנה לוועדה היה טוב להקריא את הקשר סיבתי מהדף ואם המומחה עובד מטעם משרד ביטחון הסיכויים קלושים לא?

השב
  • מנהל הפורום:פרופ' משה קוטלר

פרופ משה קוטלר,מנהל הפורום

10:51, 10 בפברואר 2013

זכותך המלאה להעזר ברשימות שהכנת ולהערכתי אין בכך לפגוע בסכוייך לזכות בהכרה של משהבט

תגובה
  • 11:28, 10 בפברואר 2013

תודה יש לי עוד שאלה לפני הצבא היה לי משבר עקב אהבה נכזבת והייתי בביקור במרפאה לא הובחנתי במחלת נפש אלא רק חרדה ודיכאון קל לאחר מספר שבועות המשבר חלף התגייסתי בריא בפרופיל 97 סיימתי גיבושים ליחידות עילית וגויסתי להנדסה קרבית עקב תנאי השירות ואירועים טרואמטיים שעברתי חליתי בסיכוספרניה והייתי מאושפז בזמן הצבא עשיתי בדיקה רפואית ומחכה לתוצאות האם אני יוכר כנכה צהל הצגתי את כל החומר הכולל חוות מכתב מפסיכיאטר ועדויות המעידים על הקשר סיבתי חליתי במחלת נפש בצבא האם אני יוכר כנכה צהל???

תגובה

אנשים רבים נזקקים לחוות דעת פסיכיאטריות בתהליכים רפואיים ומשפטים, לדוגמא: אדם הפונה בתביעה להכרה בנכות נפשית לבטוח הלאומי רצוי שיביא עמו חו"ד פסיכיאטרית "עשויה כהלכה", במידה וחו"ד אינה בנויה וערוכה כראוי, הפונה יכול להידחות ע"י הביטוח הלאומי. אותו כלל מתייחס לתביעות להכרה בנכות עקב שרות צבאי או בתביעות נזיקין למיניהן.
הפורום יעסוק בנושא חו"ד פסיכיאטריות למיניהן וינפק לפונים תשובות באשר לטיב, למחירים מקובלים, לנקודות שיש להדגיש, תהליכי ערר וכדומה.