לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שירה אבוטבול

חידוש ויזה לאחר ביטול

בדצמבר 2016 טסתי לארהב לחצי שנה, תכננתי לשהות שם שבועיים אבל חברה שכנעה אותי שאם אישרו לי חצי שנה אז שאני אשאר לטייל איתה עוד. נשארתי שם כמעט חצי שנה וחזרתי לארץ.( אציין שהגשתי את הבקשה לויזה הצהרתי שאני נוסעת לשבועיים למשפחה בבוסטון ובסוף לא נסעתי אליהם) לאחר שהות של 3 חודשים בארץ חזרתי שוב לווגאס על מנת לחגוג את היום הולדת ולנסוע למשפחה בבוסטון ל3 שבועות . הקונקשיין היה בלוס אנגלס וכשאר הגעתי לשם הכניסו אותי לחקירה שאלו אותי כל מיני שאלות. איך הסתדרתי עם 1000 דולר כרטיס אשראי במשך תקופה כזאת, ולמה אמרתי שאני נוסעת לדוד שלי ובסוף לא נסעתי? לקחו את הפלאפון שלי לבדוק את המזוודות. לאחר שהביאו מתרגם מטעם אלעל שדיבר איתי אחר כך ואמר לי לפתע הם יודעים שכל הישראלים באים לעבוד פה ושהוא גם עבד בארהב ב2008. לא הגבתי לזה. לאחר מכן הכניסו אותי שוב לחקירה איתו והחוקר במיגריישן אמר לי שאני הצהרתי בפניי העובד שאני עבדתי בלאס ווגאס ושאמרתי לו שחברים שלי אמרו לי לא להודות עד שהם לא מוכיחים לי. כמובן ששום דבר מזה לא נכון. והוא גם לא תירגם לי את זה ככה. הוא אמר שיש להם הוכחות שעבדתי בלאס ווגאס. רק שהגעתי הביתה קראתי את החקירה ושם היה רשום שאני הצהרתי בפניי עובד התעופה את כל הדברים האלה. לבסוף סיבבו אותי בלי חותמת שחורה או גירוש. רק אמרו לי להוציא מחדש ויזה. איך אפשר לעשות את זה בלי ומה הסיכוי לקבל שוב?

אלכס ברוש

שלום שירה, את יכולה לבקש ויזת תייר לארה"ב, אבל ככל הנראה הסיכוי שתקבלי בזמן הקרוב הוא לא גבוה במיוחד. מצד שני, כשתקבלי תשובה בשגרירות, תוכלי לדעת בוודאות אם את מנועת כניסה או לא. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

שירה

רשמו לי על הויזה Cwop מה זה אומר ? ומה ההשלכות של זה?

אלכס ברוש

שלום שירה, זה אומר שהויזה בוטלה ללא השלכות לכאורה - "Cancelled without prejudice". על פניו, את יכולה לבקש ויזה חדשה לארה"ב ואם תעמדי במבחן של ה"קשר החזק לישראל" אז תוכלי לקבל ויזה חדשה. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי