הארכת אשרת שהיה בארה״ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • נועה

  נשלח ע"ינועה 20:54, 21 באוקטובר 2012

  עו״ד שלום. אני נמצאת בארה״ב כשנה וחודשיים. קיבלתי הארכה של אשרת השהיה שלי פעם אחת . למעשה הייתה לי אשרת שהיה , בויזה של תייר למשך שנה . כרגע אני חודשיים ללא הארכה של אשרת שהיה. האם את/ה ממליץ לי להרשם להגרלת גרין קארד שעורכת ההגירה כל שנה באוקטובר.?? או שכדאי לי להגיש בקשה להארכה של אשרת השהיה קודם ואח״כ להירשם להגרלה ?? מה אתם ממליצים לי לעשות ? תודה רבה . נועה .

  השב
 • 08:17, 22 באוקטובר 2012

  You have a problem since you are already illegal you cannot now ask for extension. You can always do the lottery but if you win now you will have a problem if you are there illegally you will not be able to change your status if you win. If you leave now you will not be able to go back for a while as no one will let you enter even if you have a valid visa but you will not have a 3-10 year bar if you illegal less than 180days.
  But if you leave the U.S. now you will be back here for a good while.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.