לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דורון

האם ומתי אני יכול לטוס?

נכנסתי לניו יורק כתייר ולאחר מספר חודשים התחתנתי עם אזרחית אמריקאית, לפני כמספר ימים העורך דין שלח בקשה למשרדי ההגירה לגרין קארד, כמו כן בימים הקרובים יפוג תוקף ויזת התייר שנכנסתי על ידה לניו יורק. 1. האם אני יכול לטוס בתוך גבולות ארצות הברית בהצגת דרכון שהחותמת של ויזת התייר שבו פגה? 2 האם אני יכול להוציא רשיון נהיגה בניו יורק לפני קבלת מספר סושיאל ? 3. האם עלי ללמוד נהיגה מחדש או להגיש בקשה שיתנו לי רשיון נהיגה מקומי בהצגת רשיון הנהיגה הישראלי שלי? נ.ב הבנתי, ומקווה שזה לא נכון שמי שמחליף רשיון נהיגה זר באמריקאי, נלקח ממנו רשיון הנהיגה הישן שלו והוא מקבל רק אמריקאי, האם זה נכון? אולי לא כדאי לי לומר להם על כך ופשוט לעשות רשיון חדש?

מישל קובן וולגל

I understand from your post that you have a lawyer taking care of your case.Your lawyer is the one you should be asking these questions to. If you would like to switch law firms and hire the firm I work with in NY then we will be happy to answer your questions. However if you are paying someone else then I really do not understand why you are asking the questions to someone who is not your lawyer.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי