לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רמי

ערעור בעקבות דחיית בקשת ויזה לארה"ב

שלום רב, התגוררתי מספר שנים בארה"ב. במהלך השנים התחתנתי עם אזרחית ארה"ב, לאחר תקופה מסויימת הדברים בנינו לא הסתדרו והחלטתי לחזור לישראל ובכך הפסקתי תהליך לקבלת גרין קארד קבוע. בתקופה שבין ויזת התייר שהייתה ברשותי לתקופה שהתחלתי תהליך לקבלת גרין קארד, היו מספר חודשים שכביכול שהיתי לא חוקי. לפני כשנה הגשתי בקשה לויזת תייר על מנת לבקר את אחותי ומשפחתה שנמצאים בארה"ב. נאמר לי בשגרירות שהם צריכים לבדוק את העניין ויחזרו אלי. בנוסף, שאלו אותי מה הסיפור עם הגרין קארד ולמה חזרתי לישראל. הסברתי שלא הסתדרו הדברים עם אשתי בארה"ב והתגרשנו, הסברתי להם שהיום אני נשוי ויש לי עסק בישראל ואני רק רוצה לנסוע לכמה שבועות אבל זה לא עזר כל כך כנראה.. במהלך השנה האחרונה התחלתי לעשות עסקים עם לקוחות מארה"ב ואני רוצה להגיע לשם לפגישות וכמובן על הדרך לבקר את המשפחה. האם יש אפשרות שיתנו לי ויזה בערעור? האם בכלל ליידע אותם על פגישות העסקים שלי שם? מה כדאי לטעון בערעור בשביל שיהיה סיכוי שאקבל ויזה תייר? תודה מראש

מישל קובן וולגל

You can apply for a visa again. It is not an appeal but a new application. There is no appeal from a denial. I don't know how long you were an overstay for but if it was more than a few months you might have a bar to getting a visa for 3 years if it was longer than a year then you have a bar for 10 years. In any event if it was a short overstay and you withdrew your green card and can prove enough ties to Israel and show that for business you need to travel to the U.S. you may or may not get the visa , noone can give you a definite yes or no until you get to the interview at the embassy you just need to bring as much proof as possible

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי