שאלה לעו"ד קובן וולגל בנושא GC - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רגב ישראל

  נשלח ע"ירגב ישראל 12:32, 7 באוקטובר 2013

  מישל וקוראי הפורום שלום, אני בן לאזרחית אמריקאית , אולם לא קיבלתי אזרחות . זאת מכיוון שבישקתי אזרחות בגיל 18 ואימי עלתה לארץ בגיל 9 ולא שהתה בארה"ב לאחר גיל 14. אחיי הקטנים יותר קיבלו אזרחות בקלות, אולם אני קיבלתי סירוב בגלל הסיבה שציינתי. בארה"ב מתגוררים סבי וסבתי ודודים אשר יכולים לבקש חזקה עליי\ספונסר כרגע אני מעוניין לעבור להתגורר בארה"ב ולהוציא GC, השאלה היא איך ניתן בדרך הקצרה ביותר לעשות את התהליך ? האם בכלל יש כאן קייס? לבקש בקשה כנגד איחוד משפחות ולחכות 8-12 שנים אין טעם מבחינתי מכיוון שכרגע אני בן 27 ומעוניין לנסוע עכשיו. מה ניתן לעשות? אשמח לתשובה ואם יש קייס ודרך יצירתית גם לקיים פגישה. תודה!

  השב
 • 12:11, 9 באוקטובר 2013

  Really the only way is a green card through your mother but that will be hard since she lives here and yes it takes a long time but not as long as through a sibling

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.