לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
תמי בר

השפלה מצד ביג אמריקה.

שלום אני הגשתי בקשה לויזה דרך חברה מסויימת כמובן שילמתי כ155 שקלים וגם את האיגרה לקבלת הויזה אמרו לי שכל הסיכויים שלי לקבלת ויזה היו טובים משכורת של מעל 6000 קביעות בעבודה וחשבון עובר ושב גבוה את כל זה כולל שלושה חודשי שכר מכתב מנהל הבאתי לשגרירות. הגעתי לקונסול הוא שאל אותי בדיוק 3 שאלות שכבר נשאלו במסמכים הוא לא נתן לי להוכיח בשום מסמך שהבאתי איתי שבכוונתי לחזור לארץ עברו בדיוק 10 שניות לסירוב. לדעתי זאת חוצפה והשפלה שלא נתנו לי את הזכות לדבר ורק בגלל שאני צעירה ולא נשואה לא אישרו לי את הזכות לטייל. פשוט לטייל. יכולתי פשוט להישאר בבית ולקבל סירוב למה לי להיסחב עד תא עם כל הבלאגן של החניות והתנועה הרי ניתנה לי הזכות לדבר עם הנציג אז זהו שלא במקרה הזה לא הייתה שום זכות ראויה אני אשמח להגיש ערעור כלשהו או לדבר עם מישהו. לא ציפיתי ליחס ככ מחפף ומשפיל מאמריקה. זה יושב לי על הלב כל המאמץ וההשקעה וכמובן בזבוז זמן וכסף לחינם. מה אפשר לעשות??? תודה מראש.

Michael Rosenthal

Hi Tami, I am sorry that you had such an unpleasant experience at the US Embassy. Unfortunately, this happens occasionally. Please note that if the officer denied your visa application under 214(b) , then this means that the officer did not believe that you had strong enough ties to Israel in order to grant you the visa. The only way to resolve this issue is to apply for the visa again, which means that you will need to pay the necessary fees and return to the US Embassy for an interview. However, please note that there is a decent chance that your application will be denied again, but this is likely your only chance of getting the visa (as appeals are usually not possible for this type of denial). If you would like to discuss your case further and the possible ways to improve your chances of success in the next interview, please feel free to contact me at my email address and we can set up a time for you to come to the office for a legal consultation. I hope this helps.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי