כניסה לארצות הברית עם גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 20:34, 29 בדצמבר 2013

  שלום, אני בעל גרין קארד אך מתגורר בארץ כבר מספר שנים מאז קבלתו (מעולם לא התגוררתי בארה״ב), ברצוני להכנס לארה״ב לחופשה, אך חושש שיסרבו לי להכנס. הייתי מוותר על הגרין קארד, אך אני עדיין שוקל להשתמש בו בעתיד. האם קיים סיכוי שקצין ההגירה בכניסה לארצות הברית לא יתיר לי להכנס מכיוון שאני בעל גרין קארד לא מנוצל? תודה!

  השב
 • 17:09, 30 בדצמבר 2013

  Hi Amir,

  Thank you for your email. To answer your question, the law states that you are presumed to have abandoned your Green Card if you do not enter the US for one year or more. Therefore, if you try to enter the US with your Green Card, and you have been gone more than one year, then there is a significant risk that you will have a problem at the airport. With that said, it is the officer's (at the airport in the US) decision to determine if you abandoned your Green Card or not, and there is no way to be certain of what will happen. But there is a definitely a risk.

  I hope this helps and that all is well.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.