הוצאת ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • לוטן

  נשלח ע"ילוטן 10:03, 14 בינואר 2014

  שלום,ברצוני להתייעץ לגבי הוצאת הויזה,אני חיילת משוחררת ואני מתכננת לטייל כחודש וחצי . אני ככל הנראה אטוס עם בן זוגי,בעל אזרחות ודרכון אמריקאי ורציתי לשאול אם כדאי לתת את פרטיו, פרטי משפחתו וכתובות בארה"ב. האם זה לטובתי או לרעתי שאני קשורה לאזרח אמריקאי ואם עדיף לציין זאת בטפסים ובראיון. מעבר לכך,יש לי מסמכים של חוזה עבודה מכתב מהמעסיק,וככל הנראה יהיו מסמכי הרשמה לאוניברסיטה לשנ"ל הקרובה. תודה רבה ושבוע טוב.

  השב
 • 15:15, 15 בינואר 2014

  Hi Lotan,

  Firstly, please note that people who are most frequently denied tourist visas in Israel are those people that just finished the army. Therefore, you are likely to have some difficulty obtaining the tourist visa. However, it is certainly a good thing if you can show that you are currently working and that you are enrolled in university. Although it still might not be enough. The fact that you have an American Citizen partner is actually liekly to hurt your application, as the Embassy will possibly think that you will marry the Citizen once inside the US and then try to stay there permanently. Overall, the only way you can get the tourist visa is if you apply for it, but now you also know that it is very possible that the application will not be approved.

  I hope this helps. -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.