דף אדום - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלדר אביגדור

  נשלח ע"יאלדר אביגדור 19:47, 16 בינואר 2014

  היי באוגוסט האחרון בערך הייתי בקונסוליה עוד כשהייתי חייל בשביל להוציא ויזה מבקרים הגעתי עם מכתב מהבסיס מכתב מתת אלוף שאני לקרת חתימת קבע למרות שהבן אדם בקונסוליה בכלל לא עייין בזה הוא הביא לי פתק אדום וביקש שאשלח בדואר חוזה עם הצבא של הקבע ושלח אותי הביתה לאחר חצי שנה וכבר ארבעה חודש שאני משוחרר פתחתי עסק פעיל ובחודש שעבר רכשתי כבר דירה שכרגע היא במצב של הערת אזהרה עד שהיא תיהיה רשומה עלי בטאבו בעוד כחודש וחצי בערך חוזה יש לי עם המוכר של הדירה מכתב מרואה חשבון שיש לי עסק פעיל יש גם עכשיו אחרי שהצגתי את כל התמונה כרגע בידי הפתק האדום לשלוח את החוזה של הצבא בדואר עם הדרכון וזהו כבר השתחררתי מהצבא כך שהחוזה קבע לא יהיה לעולם האם לשלוח להם את החוזה של הדירה+הערת אזהרה + הוכחה לעסק פעיל מרואה החשבון שמטפל בי בדואר במקום החוזה קבע? וחשוב לציין שיש לי זמן מוגבל לשלוח להם את הדואר עד שנה*

  השב
 • 11:35, 19 בינואר 2014

  Hi Eldar,

  It sounds like you have a pretty unique situation, as most applicants do not receive the red note that you mentioned in your message. Therefore, I strongly recommend that you follow the exact instructions on the note from the Embassy. If you do not follow those instructions, then your chances of success are likely to decrease significantly. If you cannot follow them exactly, do the best that you can to meet the requirements by submitting whatever documentation you think might help.

  I hope this helps. Good luck.

  -Mike

  תגובה
 • 21:19, 19 בינואר 2014

  תודה על התשובה והתשומת הלב. אתה עושה פה עבודה נפלאה!
  אבל עדיין לא הבנתי...
  אם לשלוח את כל המסמכים, שיש בבעלותי עסק ונכס, בדואר לקונסוליה. במקום החוזה קבע מהצבא.

  או אופציה שניה, לשלם שוב אגרה ולעשות תהליך מחודש? וחבל לי על הכסף באוצפיה הזו
  עדיין זה הרבה כסף
  וחשוב לי לציין שהמסמך המבוקש בדף האדום אין ברשותי ולא יהיה ברשותי. אני משוחרר בכבוד מצה"ל סופית!

  תגובה
 • 13:33, 21 בינואר 2014

  Thank you for your kind words Eldar. Unfortunately, I do not think I can answer your question sufficiently on the forum as your situation is quite unique and would require more of my time. In order for me to assist, I would need to review the note you received, obtain more info about your last interview and current situation, and then provide my advice based on that information. If you would like to do this then please email me directly and we will set up a consultation where you come to my office and we sit down together (although please note that there is a fee for this consultation service).

  Thank you for your understanding.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.