ויזת תייר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רן

  נשלח ע"ירן 18:18, 23 בינואר 2014

  אני בן 23רוצה לחדש את הויזה לארהב מאחר שפג התוקף. רציתי לדעת מה הסיכוי שלי לקבל ויזת תייר ,מאחר ששני ההורים שלי הם בעלי גרין קארד ואח שלי הוא אזרח ואחותי בעלת גרין קארד וכולם גרים בארהב האחים ,אבא שלי לפני שנתיים הגיש בקשה בשבילי לגרין קארד אבל זה ייקח הרבה שנים. בכל אופן אני רוצה שיהיה לי ויזת תייר כדי שאוכל לבקר את משפחתי מדי פעם .מה הסיכויים שלי? תודה

  השב
 • 14:37, 25 בינואר 2014

  Hi Ron - Thank you for your message. In response to your question, I do not know your complete situation, but based on the information you provided I would say that your chances are not good. The reasons I say this are the following:

  1) You are 23 years old. It is extremely difficult for Israeli tourist visa applicants of this age to be approved (mostly because of the illegal selling in the shopping malls in the US).

  2) You have multiple immediate family members with strong connections to the US. This fact causes some Consular Officers to believe that you will stay in the US with your family beyond the time allowed on the tourist visa.

  In the end, the only way to obtain the visa is to complete the application and interview. However, as you can see from the reasons above, it probably will not be easy.

  Hope this helps. If you would like further information please feel free to email me directly to set up a consultation.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.