אזרחות - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רעות

  נשלח ע"ירעות 23:36, 1 בפברואר 2014

  שלום, אשמח למענה :) אני אזרחית ארה"ב שלא נולדה בארה"ב. אבי יליד ארה"ב שביצע עליה לקראת גיל 18. אני קיבלתי אזרחות בילדותי על בסיס היות אבי וסבי אזרחי ארה"ב (ששניהם אינם גרים בארה"ב אלא בישראל). שאלתי היא האם ילדי יכולים להתאזרח אף הם מבלי לנסוע לארה"ב? האם תהליך זה יכול להיות מבוצע מול השגרירות בארץ? אשמח להפניה כיצד מתחילים בתהליך. תודה מראש.

  השב
 • 11:20, 2 בפברואר 2014

  Hi Raoot,

  Thank you for your message. In response to your question, only certain children are eligible to obtain US Citizenship without traveling to the US beforehand. Usually, these children are those that receive US Citizenship directly from their parent(s) and do not need to use their grandparent(s) to qualify. You can also find more information about this process on the US Embassy in Tel Aviv website.

  If you would like to receive more details from me about this process, please email me directly so that we may set up a consultation.

  I hope this helps.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.