• דניאל

  נשלח ע"ידניאל 02:23, 4 בפברואר 2014

  שלום, אני מעוניין למלא את הפרטים על מנת לקבל את הויזה האלקטרונית עם הדרכון הצרפתי שלי. אני מתכנן להגיע לארה"ב באוטובוס מקנדה. באתר האינטרנט מבקשים (אך לא מחייבים בכוכבית) לרשום את שם חברת התעופה איתה אני מגיע. היות ואני מגיע עם אוטובוס, רציתי לשאול עד כמה זה קריטי לצורך מתן אישור הויזה? כלומר, במידה ולא ציינתי כלום והשארתי ריק, זה יכול לפגוע בסיכויים לאישור הויזה? תודה דניאל

  השב
 • 16:19, 4 בפברואר 2014

  Hi Daniel,

  Thank you for your message. In response to your question, I recommend answering every question on the application form. If something does not apply to you, try writing "Not Applicable." Specifically regarding your method of travel, I would recommend writing something like "Not Applicable - entering US via automobile from Canada." Or maybe there is a specific part of the form that allows you to enter information about travel by automobile.

  I hope this helps. Good luck.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.