הוצאת ויזה תייר לאחר סירוב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 20:35, 13 בפברואר 2014

  היי מייקל, לפני כחודשיים ניסיתי להוציא ויזת תייר רגילה מילאתי את כל המסמכים בעצמי הכל היה בסדר הגעתי מוכן לראיון עם כל המסמכים שיכולתי להביא כדי להוכיח שבכוונתי להישאר בארץ, הראיון לקח בדיוק 2 דקות ובסופו התבשרתי שלא אקבל ויזה בלי שניתנה לי הזדמנות להוכיח ולהציג מסמכים. אני עובד בעבודה מסודרת כבר כמעט שנה במקום ממש איכותי, אני בעל רכב וקשרים משפחתיים וחברתיים מעולים אני פוחד לנסות לגשת עוד פעם לבד וחייב ייעוץ והכוונה, חבר המליץ לי להגיש את הבקשה דרך עורך דין אני ישמח לקבל פרטים על איך זה עובד ומה סיכויי ההצלחה. תודה!

  השב
 • 21:06, 14 בפברואר 2014

  Hi Roei,

  Thank you for your message. Unfortunately, your story is very common. Usually, the only thing I can do in this situation is provide advice regarding the approach to your next interview (i.e. what to say and what documents to bring). However, there is no guarantee that hiring an attorney will lead to your visa being approved. In the end, it is only the decision of the Consular Officer. Also, it is worth mentioning that, in Israel, your chances of obtaining a tourist visa are not good if you are 18-30 years old, even if you use an attorney.

  If you would like to set up a consultation, please email me directly.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.