ויזה לארה״ב על סמך מערכת יחסים עם אזרחית אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • בן דיין

  נשלח ע"יבן דיין 00:38, 5 במרץ 2014

  אני בן 22 השתחררתי מהצבא בספטמבר ומיד ניסיתי להוציא ויזה וקיבלתי סירוב, אני מנהל מערכת יחסים מרחוק עם אזרחית אמריקאית, אנחנו נפגשנו בארץ ומאז נפגשנו באירופה פעמיים ושוב בארץ ועוד פעמיים בקנדה, כרגע אני מטייל בקנדה אם תרצו ליצור איתי קשר המספר שלי הוא +16479788410, רציתי לשאול אם זה אפשרי להגיע לשגרירות ארצות הברית בטורונטו עם החברה שלי ולהוכיח להם כי המערכת יחסים אמיתית ולגיטימית וכי אני מעוניין להיכנס לארה״ב כדי לבקר אותה ואת משפחתה בלבד, יש לציין שהמערכת יחסים בעניינו אמיתית ואנחנו ביחד כבר 10 חודשים ויש לי הוכחות לשיחות אינסופיות בוואצאפ סקייפ פייסבוק ועוד.

  השב
 • 15:38, 5 במרץ 2014

  Hi Ben,

  Thank you for your message. In response to your first question, yes, it should be possible to apply for a tourist visa at the US Embassy in Toronto as long as you have a legitimate reason for being in Toronto (e.g. extended tourism trip). However, please remember that the key to a typical tourist visa interview is showing that you have a residence in Israel and you are returning to that residence after your short trip in the US. Therefore, proving to the US Embassy that you are currently in a very close relationship with an American girlfriend is probably not going to help you get the visa. I am not suggesting to hide this information, but I am suggesting to focus on proving that you will return to Israel.

  I hope this helps. If you would like to speak further, we will need to set up a 30 or 60 minute consultation. If you are interested please email me directly or call my office 03-753-4000. Thank you.

  -Mike

  תגובה
 • 15:19, 22 במאי 2014

  הי בן,
  במידה ואתה רואה את ההודעה צור איתי קשר בבקשה.
  hadar@kastina.co.il
  אני עובדת על תכנית טלוויזיה דוקומנטרית חדשה לערוץ 2 ויש באפשרותי לעזור לך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.