אישור עבודה זמנית בארצות הברית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יהב

  נשלח ע"ייהב 02:52, 14 במרץ 2014

  שלום, אני בת 24, מדריכה לרכיבה מערבית (סוסים) ולרכיבה טיפולית. כרגע עובדת בתחום. אני שוקלת נסיעה לקליפורניה למטרת התלמדות אצל מאלף ומאמן סוסים המוכר בתחום למשך חצי שנה עד שנה. כמובן שאצטרך לעבוד כדי לממן את עצמי שם בתקופת ההתלמדות. הרעיון הוא להגיע אל המאמן ולעבוד אצלו, להוות 'שוליה' וללמוד ממנו. והשאלה היא מה הסיכויים לקבל אישור לכך? ואיך עליי להתכונן לראיון? ועוד דבר, אם אכן יאשרו לי ויזה, לכמה זמן (מקסימום) זה יהיה? תודה מראש!

  השב
 • 10:26, 16 במרץ 2014

  Hi - Thank you for your message. It is possible that you could obtain a visa which allows you to train with the horse specialist in California. However, it will probably be very difficult to also legally work in the US at the same time (for a separate employer) and receive payment. Most likely, it will not be possible to do this (train with the horse specialist and work for a separate employer). If you would like to understand more details we will hold a consultation in my office. If you are interested please email me directly or call our office at 03-753-4000.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.