אזרחות אמריקאית בסן פרנסיסקו - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • דבי

נשלח ע"ידבי 10:12, 10 באוגוסט 2014

שלום, אני אזרחית אמריקאית ועומדת להגיש בקשה לאזרחות אמריקאית לביתי על פי חוק הסבא. הגשנו את כל המסמכים וביקשנו ראיון בוורמונט. לשמחתנו הבקשה אושרה וקבענו תור לתחילת ספטמבר. לצורך הטיסה על ביתי התינוקת להוציא ויזה אמריקאית, אולם לצערנו השגרירות האמריקאית בתל אביב לא מקבלת בקשות לויזה בגלל המצב הבטחוני הנוכחי בארץ. בשל כך לא נוכל להגיע לוורמונט בספטמבר, והתאריך המוקדם ביותר (במקרה שנצליח להוציא ויזה בזמן) הוא רק בנובמבר. בנובמבר יהיה כבר קר מדי ולכן אנחנו רוצים להזיז את התור מוורמונט לסן פרנסיסקו. האם ידוע למישהו איך התהליך בסן פרנסיסקו? האם הם קשוחים במיוחד? האם יש מקום מרכזי שמחליט האם הבקשה מאושרת או לא, או שיתכן ואחרי שנשלח את הטפסים לסן פרנסיסקו ייתכן שלא ייאשרו לנו את הבקשה?

השב
  • 23:58, 15 באוגוסט 2014

התהליך מאוד נוקשה וארוך בסן פסנרקו
    הייתי ממליץ לך לעשות את התהליך בפילדלפיה
    מאוד נוח שם אינטימי ומהיר אין קפדנות רבה בכלל

תגובה
  • 11:24, 16 בנובמבר 2015

הי דבי

אשמח ללמוד מניסיונך בנוגע לבקשת אזרחות לביתי על פי חוק הסבא.
    האמת בסופו של דבר הצלחת לעבור ללשכה בסן פרנסיסקו? האם זה באמת משנה באיזה מקום עושים זאת?
    האם אני יכול לקבוע פגישה בכל מקום שארצה או שמא אני מוגבל באיזה שהיא צורה?

תודה רבה,

עמוס

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.