גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מאור

  נשלח ע"ימאור 15:47, 19 במרץ 2015

  ההורים שלי התחילו תהליך גרין קארד בשנת 2001 בטענה של אח/ אחות אזרחי ארהב. אחותה של אמא שלי היא "הסוכנת " שלנו כבייכול . עכשיו אחרי 14 שנה קיבלנו אישור (כן זה גם כולל אותי מתברר הבן שלהם ), זאת אומרת אפשר להמשיך את התהליך ואת החלק הקשה עברנו ; שילמנו אגרה , מילאנו טופס 260 ועכשיו השלבים הבאים שלנו זה להגיש טפסים פיננסים וטפסים "תומכים" (צבא , נישואין , דרכון , תעודות יושר וכו' .. ) . אני נתקעתי קצת עם עניין הטפסים הפיננסים . מישהו יכול בבקשה להגיד לי בידיוק מה אני צריך להגיש מבחינת טפסים פיננסים , זה הדבר היחידי שלא ברור לי שם . ועוד שאלה -אני הבנתי שלא חייב נוטריון בשביל המסמכים לגרין קארד ומספיק מתרגם מוסמך ? אם זה נכון אפשר לקבל המלצה למתרגם מוסמך? בעדיפות בירושלים וכמובן בעדיפות למישהו עם מחירים סבירים . תודה תודה תודה מראש .

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:27, 20 במרץ 2015

  שלום מאור,

  מומלץ להיוועץ עם עורך דין העוסק בהגירה לארה"ב על מנת למלא את הטפסים הפיננסיים (Affidavit of support) בנושא גרין קארד לארצות הברית בצורה נכונה. נשמח לסייע לך בעניין. לגבי התרגום, את צודק שרשויות ההגירה לארה"ב אינם דורשות תרגום על ידי נוטריון של המסמכים. המשרד שלנו נמצא באזור פתח תקווה, אבל תוכל למצוא מתרגם באזור ירושלים.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.