ויזת תייר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רן

  נשלח ע"ירן 16:21, 1 באפריל 2015

  שלום אני בן 24 עוד מעט 25 עובד כשנתיים, חסכתי קצת כסף על מנת שייראו שיש לי כסף בחשבון, באופן כללי מה הסיכוי שיאשרו לי ויזה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:28, 2 באפריל 2015

  שלום רן,

  הדרישה מול נציגי ההגירה בשגרירות ארה"ב זה להוכיח כמובן כי תשוב לארץ טרם פג תוקף ויזת תייר לארה"ב, לכן יש להביא הוכחות ומסמכים להראות קשר חזק לישראל; עבודה, לימודים, נכסים, משפחה. קשה להעריך מה הסיכוי לקבל ויזה לארה"ב מראש, אבל רק להראות כסף בחשבון לא יספיק ככל הנראה, אם לא תוכיח זיקות נוספות לארץ.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
 • 11:41, 2 באפריל 2015

  התכוונתי במה שרשמתי שאני יראה בנוסף לכסף בחשבון אישור מהעבודה של ותק של שנתיים שהם משחררים אותי לחופשה אתה חושב שזה מספיק?

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:45, 2 באפריל 2015

  רן, מאוד קשה לצפות מראש את ההחלטה של פקידי שגרירות ארה"ב. פעמים רבות נראה שההחלטה שלהם שרירותית, אבל מכתב מהמעסיק שמציין כי מדובר בחופש ואתה חוזר לעבודה לאחר מכן בהחלט יסייע.

  בהצלחה וחג שמח

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.