גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • תומר

  נשלח ע"יתומר 18:32, 12 באפריל 2015

  שלום רב, אני ובת זוגתי מזה שנתיים מעוניינים להתחתן ולטוס עם 2 מילדיה ( בגיל ההתבגרות) לתקופה מסויימת בארה"ב ..אני עצמי חזרתי מטיול ארוך של שנה לפני שנה וכמה חודשים...עקב תרמית שעברתי על ידי עורך דין נשארתי 177 יום לאחר התאריך שניתן לי.. כמה מסובך והאם בכלל יהיה ניתן להתחתן ולטוס לשם אחרי בקשה לגרין קארד מהארץ?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:40, 13 באפריל 2015

  שלום תומר,

  לא ברור מהשאלה שלך האם בת הזוג אזרחית ארה"ב. אני משער שהיא אכן אזרחית אמריקאית מכאן הזכאות שלך לגרין קארד לארה"ב. בהנחה שהיא אזרחית ארצות הברית, אז לאחר שאתם מתחתנים כחוק, תוכל לבקש גרין קארד, אולם יש לך בעיה מהעבר של שהייה לא חוקית בארצות הברית. בהליך מסוג זה שהייה של מעבר לחצי שנה בארה"ב מהווה בעיה, אולם תקופה של פחות מחצי שנה לא אמור למנוע קבלת גרין קארד בעקבות נישואין, זאת ללא מניעה אחרת. בכל אופן, רשויות ההגירה לארה"ב בוחנות כל מקרה לגופו ובסמכותם לקבל את ההחלטה הסופית בעניין.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
 • 13:06, 13 באפריל 2015

  תודה על התשובה....אשמח לדעת היות והיא איננה יהודיה
  נצטרך להתחתן בקפריסין חתונה אזרחית?

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:41, 14 באפריל 2015

  שלום תומר,

  בתשובה לשאלתך, כן - תדרשו להינשא בחתונה אזרחית בקפריסין או מקומות אחרים בהם ניתן להינשא בחתונה אזרחית כמו; צ'כיה, בולגריה ועוד.

  בברכה,

  תגובה
 • 18:46, 14 באפריל 2015

  יש מספר אישי להתקשר כי במשרד רושמים אותי ולא חוזרים אליי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.