כניסה לארה"ב דרכון איטלקי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 15:15, 13 באפריל 2015

  שלום אמנם שאלה על סוגי דרכון איטלקי, אבל תנאי הכניסה הם של האמריקאים, אז שואל בפורום הזה: (קראתי באתר של שגרירות ארה"ב ולא ממש הבנתי) יש כל מני סוגים של דרכונים והם השתנו במשך השנים ולכל אחד יש תנאים אחרים. ברשותי דרכון איטלקי שהונפק ב 2.10.2005 הוא בעל תמונה מודבקת (לא מודפסת בתוך הנייר) אבל כן יש לו פסים שחורים של קריאה במחשב למטה. שאלה 1: האם ניתן להיכנס איתו עכשיו לארה"ב? שאלה 2: תוקפו יפוג ב 2.10.15 האם ניתן לטוס איתו בספטמבר ולחזור מספר ימים לפני פקיעת התוקף, או שחל עליו חוק של תוקף של חצי שנה לפחות מיום החזרה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  13:31, 14 באפריל 2015

  שלום ערן,

  אזרי איטליה פטורים מהדרישה לקבל ויזה לארה"ב מראש. יחד עם זאת, כעיקרון הדרישה של רשויות ההגירה לארה"ב זה דרכון תקף ל- 6 חודשים מעבר למועד היציאה מארצות הברית. יש חריג לכלל, מדינות שחתמו על הסכם שמאפשר כי הדרכון יהיה תקף פחות מ- 6 חודשים ואיטליה מופיעה ברשימה. על מנת להיות בטוח מומלץ להנפיק דרכון איטלקי חדש ולהיכנס איתו לארצות הברית.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.