ויזת תייר לחייל משוחרר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 21:57, 16 באפריל 2015

  שלום אני בן 22 השתחררתי לפני כמעט חצי שנה . אני רוצה לטוס ביולי אוגוסט לסאן דייגו , יש לי שם חברים שיצא לי להכיר מתגלית שהזמינו אותי לחופשת קיץ שלהם מהקולג' אני נרשמתי לקורס השלמת בגרות במתט ובנוסף גם לפסיכומטרי מועד חורף כלשהוא יש לי את האישורים והתשלום . מציין שאני כמעט ולא עבדתי בחצי שנה האחרונה רק בעבודות מזדמנות כאלה ואחרות . האם לדעתכם יאשרו לי את הויזה ?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  08:32, 17 באפריל 2015

  שלום גיא,

  קשה מאוד לצפות מראש את החלטת פקיד ההגירה לארה"ב בשגרירות בעת מתן ויזה לביקור בארה"ב, אולם על פניו אתה שייך לקטגוריית גיל אשר ממילא מעלים את החשד אצל רשויות ההגירה לארה"ב, ולא נראה כי יש בידך הוכחות משכנעות לזיקה חזקה לישראל, מבחינת פקידי שגרירות ארה"ב, אשר ישכנעו אותם כי אין בכוונתך לעבוד / להשתקע בארצות הברית מעבר לתקופת האשרה לביקור בארה"ב כתייר. יחד עם זאת, תמיד אפשר לנסות, הרבה נקבע על פי רושם אישי.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.