כניסה מחודשת לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • קארן

  נשלח ע"יקארן 08:41, 14 בספטמבר 2012

  שלום מישל שמי קארן,בת 43 והייתי שמחה לקבל את עצתך בפורום זה או לחילופיןאם את חושבת לנכון לערוך פגישה מסודרת וקבלת יעוץ משפטי בנושא. הבעיה הינה כזו: באפריל 2004 נכנסתי לארה"ב,בפעם ה-10 לפחות שיצא לי לבקר שם ותמיד יצאתי בזמן,לאחר חודש או פחות. בביקורי האחרון,נשארתי בארה"ב עד סוף 2005 ולכן יצרתי over stay אך לעולם לא קיבלתי "חותמת שחורה",פשוט לא החזרתי את טופס ה i-94 מכיון שאיבדתי את דרכוני בבוסטון,קיבלתי דרכון חדש ויצאתי מגבולות ארה"ב חזרה ארצה.מאז 2005,לא ניסיתי להיכנס לארה"ב. כיום,אני מבקשת לנסוע בסוף ינואר לנסיעה קצרה של שבוע בלבד למטרת ביקור של אח שלי אשר חי שם באופן חוקי ואשר חלה בסרטן ממאיר והוא במצב קשה ואינו יכול לטוס ארצה. ויזה חדשה לארה"ב,קיבלתי מהשגרירות בתל-אביב אך אני מפחדת לקבל סירוב כניסה בגלל ה over stay ובכך לא אוכל לראות את אחי. אני מבקשת לציין כי כל משפחתי נוסעת אליו בתדירות של 7 עד 8 פעמים בשנה,לתקופות קצרות כל פעם ורק אני לא ראיתי אותו כבר כמה שנים טובות. אני עובדת במשרה בכירה,מסודרת ויציבה ואין לי כל כוונה להגר באופן לא חוקי לארה"ב,רק מבקשת לבקרו לתקופה של שבוע ימים. יש לי את כל המסמכים הרלוונטיים למחלתו ומצבו אך עדיין מפחדת לנסות להיכנס לארה"ב. מה דעתך ?האם אני עשויה להיתקל בבעיה גם אם לא קיבלתי חותמת שחורה מההגירה? האם ניתן לפתור את סוגיית הכניסה מראש ולהבטיח את הכניסה שלי לשם ? אשמח מאד לתשובתך הכנה בברכת שנה טובה וחג שמח קארן

  השב
 • 08:17, 24 בספטמבר 2012

  If you were there for over a year not legally then you cannot return to U.S. for 10 years period.
  If your overstay was less than a year illegally it is a 3 year bar which would mean that you can apply for a visa now.
  However while they can give to you they do not have to and even with a Visa they do not have to let you enter the U.S.
  If you are in the latter situation then you can try explaining both your ties to Israel and your brother's Medical Condition when you have your visa interview.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.