זכייה GREEN CARD - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • הראל

  נשלח ע"יהראל 14:16, 10 במאי 2015

  שלום, אתמול נודע לנו כי בן זוגי זכה בהגרלת הגרין קארד. מבקש לדעת מהי הפרוצדורה להמשך (האם יש צורך בסיוע של עו"ד). כמו כן אנחנו לא נשואים (גייז), האם יש חשיבות למועד רישום נישואים? טרם תחילת ההליך או שמא ניתן גם תוך כדי/לאחריו? תודה, הראל

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:20, 13 במאי 2015

  שלום הראל,

  כעיקרון אין חובה להיעזר בעורך דין לשם מימוש זכייה בגרין קארד, אולם אנו בוודאי ממליצים את שירותיו המשפטיים של עורך דין מומחה בדיני הגירה לארה"ב. ללא נישואים אין אפשרות בכלל לעבור לארה"ב עם בן הזוג. כמו כן, באם השם שלך לא הופיע על הטופס המקורי, אזי נישואים כרגע מורידים למעשה את הסיכויים עבור בן הזוג, לקבל גרין קארד לארה"ב, זאת גם לאחר הזכייה. קיימת אפשרות כי הוא קודם יקבל את הגרין קארד ולאחר מכן יזמין אותך להצטרף אליו לארה"ב כבן זוג נשוי. בכל אופן, אנו ממליצים לקבוע פגישה במשרדנו על מנת לעבור על כל האופציות בהתאם לנסיבות הספציפיות.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.