סירוב ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שמואל

  נשלח ע"ישמואל 20:04, 6 ביוני 2015

  לפני ימים אחדים קיבלתי טופס סירוב כחול בראיון לויזה, וזאת לאחר שסיפרתי כי בהיותי בצבא נפתח לי תיק על גניבה. יש לציין כי מאז עברו כמעט 10 שנים, העבירה התיישנה ונמחקה. הגשתי בקשה לויזה ביחד עם אשתי, שכן היא התקבלה ללימודים בארה״ב. היא בקשה ויזת j-1 ואני ביקשתי j-2. היא קיבלה מיידית את הויזה, ואילו אני נאלצתי לספק רישום משטרתי ותעודת שחרור מהצבא בטופס 221g. האם קיים סיכוי שלאחר שאספק את הטפסים הללו- לא אקבל את הויזה?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:52, 14 ביוני 2015

  שלום שמואל,

  עקב הזמן הניכר אשר עבר מאז ביצוע העבירה, זאת בנוסף לזה שהעבירה אינה מהחמורות, נראה כי מירב הסיכויים שלא תהיה לך בעיה לקבל את הויזה לארה"ב.

  בהצלחה,

  תגובה
 • 12:58, 14 ביוני 2015

  תודה על התשובה. ומה לגבי זמן המענה שלהם על הבקשה שלי? הגשתי את המסמכים שהם דרשו ממני לפני 10 ימים ועדיין לא קיבלתי תשובה. מה בדרך כלל פרק הזמן שבו מקבלים תשובה לאחר טיפול בטפסים?

  תודה רבה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.