חידוש ויזה לארה"ב - מה לומר? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • Zikokin

  נשלח ע"יZikokin 11:56, 7 ביוני 2015

  הויזה לארה"ב בת עשור ובקרוב מאוד יפוג תוקפה ולכן עלי לחדשה, אשמח לדעת: 1. יש לנו קרובת משפחה מהצד של אישתי שעברה לארה"ב לפני למעלה מ 20 שנים, בנוסף, לחברה שבה אני מועסק יש סניף בארה"ב, ומתוקף תפקידי לגיטימי שאבקר בו לצורת פגישה עסקית (הויזה הרגילה מתירה זו), לכשישאלו אותי, כיצד כדאי לענות לשאלה בנוגע למטרת הנסיעה? (הסיבה האמיתית היא טיול קצר). א. טיול קצר. ב. פגישה עסקית במסגרת החברה. ג. ביקור משפחתי. להבנתי עדיף להמנע מ ג' (ביקור משפחתי), וכדאי לבחור ב א' (טיול קצר), האמנם? 2. האם בנוסף למכתב ממקום העבודה המעיד על כך שאני מועסק בו במשך שנים ארוכות, האם להביא גם מסמך כלשהו המעיד על כך שיש דירה בבעלותי? (כדי להוכיח שורשים בארץ) במידה וכן, הדירה היא חדשה מקבלן, רק בעוד מספר חודשים יטופל כל נושא הטאבו, בינתיים יש לנו חוזה חכירה (שזה אפילו טוב יותר מהערת אזהרה), האם להביא להם את חוזה החכירה? האם את חוזה הרכישה? 3. טיפים נוספים לקראת חידוש הויזה יתקבלו בברכה. תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:51, 14 ביוני 2015

  שלום רב,

  אכן אני מסכים כי האינטואיציה שלך נכונה; עדיף להתמקד בלציין כי מטרת הכניסה לארה"ב היא ביקור משפחתי בעת בקשת ויזה לארה"ב. לגבי מסמכים להוכחת בעלות על בית בהחלט מומלץ להביא את כל המסמכים הרלבנטים להוכיח זיקה חזקה לישראל באמצעות נכס נדל"ן. אין רשימה סגורה של מסמכים, לכן כל מסמך אשר מוכיח כי מרכז החיים שלך בישראל ואתה מתכוון לשוב לישראל במועד ולא לשהות בארה"ב שלא כחוק עשויים לסייע בהליך קבלת הויזה מול נציגי ההגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.