גרין קארד בעייתי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 22:06, 9 ביוני 2015

  הייתי 4 שנים חי בארצות הברית מ2007 -2011 בעקבות נישואים קיבלתי גרין קארד לשנתיים. בעקבות בעיות רפואיות חזרתי לארץ וב 2012 עשיתי ביטול נישואים announment ( בזמן שהותי בארץ , הסיבה לביטול בעיות דת ). מאז שחזרתי אני גר בארץ ולא ביקרתי בארצות הברית. היום יש לי צורך לחזור לארצות הברית בעקבות עבודה. השאלה הראשונה היא האם להשתמש בגרין קארד שהוא פג תוקף ? השאלה השניה היא האם להשתמש בויזת תייר שקיבלתי ל10 שנים ב2007 עד 2017 ? תודה רבה על העזרה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:41, 14 ביוני 2015

  שלום דוד,

  על פי התיאור שלך הגרין קארד כבר לא בתוקף, לכן לא תוכל להשתמש בו לצורך כניסה לארה"ב. כמו כן, מירב הסיכויים כי גם ויזת תייר לארה"ב לא תקפה, היות והפרוצדורה הרגילה היא שכאשר מקבלים את הגרין קארד לארה"ב מבטלים את ויזת התייר לארה"ב. תוכל לגשת אל שגרירות ארה"ב בישראל ולבקש ויזת ביקור בארה"ב חדשה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.