ויזת תיירות לסטודנט בישראל - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רז

  נשלח ע"ירז 12:31, 13 ביוני 2015

  שלום, אני ממלאה עכשיו את ה-DS160 ואני מתלבטת מה לכתוב שהעיסוק שלי. אני רשומה ומתחילה ללמוד בשנה הקרובה, אבל כרגע עובדת בעבודה זמנית קצרת טווח עד אז. האם לכתוב שאני סטודנטית או שכירה?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:33, 14 ביוני 2015

  שלום רז,

  במקרה שלך נראה כי עדיף לציין בטופס ויזה לארה"ב כי את עובדת, אבל זה תלוי במקום העבודה, משך הזמן שאת עובדת שם וגם כדאי שמקום העבודה ינפיק מכתב שמציין כי את חוזרת לעבוד שם לאחר ביקור בארצות הברית. במקרה והתקבלת למקום לימודים יוקרתי, מסלול לימודים ייחודי שקשה להתקבל אליו בישראל, אולי כדאי יהיה לכתוב את היותך סטודנטית בשנה הבאה, היות וזה עשוי לשכנע את פקיד ההגירה לארה"ב בשגרירות שיש לך כוונה וסיבה טובה לחזור לישראל, ככה להפיג את החשש של שהייה לא חוקית ועבודה בארצות הברית, כי זה החשש של נציגי שגרירות ישראל בחו"ל כלפי צעירים ישראלים.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.