וחזה למרות עבר פלילי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יאיר כהן

  נשלח ע"ייאיר כהן 08:23, 22 ביוני 2015

  שלום כשהייתי קטין היו לי כ10 תיקים לא על סמים אשר כולם נסגרו על אי הרשעה וכבוגר יש לי 2 תיקים סגורים אחד לא הורשעתי ובשני הורשעתי על הכשלת שוטר , מה הסיכויים שלי לקבל ויזה? אני מכונים לנסוע לטיול משפחתי עם המשפחה של חברה שלי ואני עובד בעירייה כ4 שנים עם קביעות יש משהו שאני יכול לעשות ?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:02, 22 ביוני 2015

  שלום יאיר,

  על פניו נראה כי הסיכויים לקבל ויזה לארה"ב לא גבוהים, עקב העבר הפלילי, אולם הנושא תלוי בשיקול דעת של פקיד הגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית, אשר בסמכותו לאשר את הבקשה בכל אופן. כמו כן, תלוי לפני כמה זמן בוצעה העבירה של הכשלת שוטר. כדאי בכל מקרה לפעול למחיקת הרישום הפלילי אם אפשר. עומדת לזכותך מקום עבודה קבוע בעירייה במשך 4 שנים אחרונות. נשמח לסייע לך להכין בקשה לחנינה (WAIVER) להגיש בעת בקשת הויזה על מנת לבקש שיאשרו את הבקשה לויזה חרף העבר הפלילי.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.