בעיות בכניסה לארה"ב לאחר הוצאת ויזה חדשה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • אסף

נשלח ע"יאסף 09:23, 7 ביולי 2015

שלום, לפני יותר מעשור בוטלה לי הויזה בכניסה לארה"ב (בשל עבודה לא חוקית בעבר) ונשלחתי חזרה לישראל. לא מזמן ניגשתי בפעם הראשונה לנסות ולהוציא ויזה חדשה וקיבלתי (היום אני בעל משפחה ועבודה קבועה). אני מתכנן לטוס עוד כמה חודשים לחתונה של קרוב משפחה. ייתכן ועדיין אתקל בבעיות בכניסה במשטרת הגבולות בשל העבר שלי? האם קבלת הויזה החדשה בעצם "מוחקת" את העבר? האם כדאי לי להכין מסמכים כלשהם מראש למקרה ויהיו בעיות? בתודה מראש,

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

14:58, 7 ביולי 2015

שלום אסף,

פקיד ביקורת גבולות בכניסה לארצות הברית הוא בעל שיקול דעת להחליט לסרב כניסה לארה"ב אם עולה חשש ספציפי בזמן התשאול בעת הכניסה לארה"ב. יחד עם זאת, נציגי הגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית בישראל בחנו את הבקשה והחליטו להנפיק עבורך ויזה לארה"ב, לכן ל נראה כי עברך רלבנטי כיום, בעיקר עקב שינוי בנסיבות שתיארת. בכל אופן, כדאי לך להכין מסמכים ליתר ביטחון, על מנת להוכיח במקרה הצורך מדוע אתה נכנס לארה"ב, היכן תשהה, כמה זמן הביקור, כרטיס טיסה חזרה לארץ וכדומה.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.