סיכוי לויזה ? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 17:59, 9 ביולי 2015

  אודה לתשובתכם לשאלותיי: סבא-רבא שלי היה אזרח אמריקאי (סבא של אמי). משנות ה-30 ואילך. הוא נפטר בשנות ה-70. מה הסיכוי שלי לקבל ויזה לארה"ב ? לציין כי בתו (סבתי) מעולם לא ביקשה ויזה או GC (גם היא כבר הלכה לעולמה). עוד לציין כי כרגע (מזה כשנתיים) אני עובד בארה"ב (ויזת עבודה L1B). יש לי SSN. חשבון בנק. ואני אזרח שומר חוק. :-) החברה שלי אינה מעניקה GC, ואינה תומכת בהליכי הגירה. כך שעליי לחשוב על פתרון יצירתי. אשמח לשמוע דעתך בענין האפשרויות העומדות בפניי להישאר בארה"ב. (והאם יש בכלל טעםן כלשהו "להיתלות" בהיסטוריה המשפחתית הזו או שזה חסר סיכוי לחלוטין ובזבוז כסף ?) תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  20:29, 9 ביולי 2015

  שלום אייל,

  לא קיימת אפשרות עבור בני דור רביעי של אזרחי ארה"ב לקבל אזרחות אמריקאית, יחד עם זאת תוכל לבקש להסב את מעמד ויזת L לגרין קארד.

  בברכה,

  תגובה
 • 22:06, 9 ביולי 2015

  תודה רבה על תשובתך (המבאסת ;-))

  האם ניתן להסב ויזת L לגרין קארד ללא ספונסרשיפ מצד המעביד ? (המעביד אינו מוכן לסייע למעבר ל- GC ! אז מה הדרך לעשות זאת בלעדיו ?)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.