ייעוץ בנוגע לויזה המתאימה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • ניר

  נשלח ע"יניר 21:10, 9 ביולי 2015

  שלום רב, הנני בוגר תואר ראשון במשפטים ובעל הסכמה כעורך דין בארץ. באפשרותי להגיע ללוס אנג'לס על מנת לעבוד במשרד עורכי דין ולעבור שם מעין "התמחות" (למשרד גם לקוחות ישראלים או לקוחות דוברי עברית ואני דובר אנגלית ברמה גבוהה ביותר וכמובן עברית כשפת אם- כך שמבחינת מעסיק שמבקש שאעבוד אצלו אין לי כל בעיה). אציין כי אין ברשותי הסמכה כעורך דין במדינת קליפורניה, וזו תיעשה בשלב מאוחר יותר. אני מאוד מבולבל בנוגע לויזה הרלוונטית אותה עליי לבקש ומכאן פנייתי. שמעתי אודות ויזה H-1B ועל ויזת J-1. אינני יודע אם יש עוד ויזות מתאימות. אשמח לקבל הכוונה לגבי המסלול המתאים, וכזה שלא צריך להמתין כל כך הרבה זמן כיוון שאני יכול להתחיל לעבוד כבר בחודשים הקרובים. תודה מראש,

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:34, 26 ביולי 2015

  שלום ניר,

  אם מדובר בהתמחות תוכל לבקש ויזת J אבל תצטרך למצוא ארגון שיכול לשמש ספונסר עבורך. ישנם ארגונים אשר עוסקים בתחום. הבעיה עם ויזת H1B היא שהסיכוי לקבל את הויזה נמוכה מראש, וגם המועד הקרוב ביותר האפשרי יהיה אוקטובר 2017.

  בהצלחה,

  יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.