ויזה לעולה חדש - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 11:07, 9 באוגוסט 2015

  ארוסתי בת 21 עלתה לארץ לפני שנה וקיבלה לאחרונה דרכון ישראלי, ברשותה גם דרכון רומני(אירופאי) ודרכון מולדבי (המדינה ממנה עלתה) היא סטודנטית ויש לה עבודה מסודרת...אנחנו מתחתנים בדצמבר ומעוניינים לטוס לניו יורק לירח דבש...לי כבר יש ויזה לארה''ב, רציתי לדעת אם יש לה סיכוי לקבל ולאיזה פרטים אני צריך לשים לב לפני הבקשה?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:51, 12 באוגוסט 2015

  שלום אורן,

  אין לאזרחי מדינות רומניה או מולדובה אפשרות להיכנס לארה"ב ללא בקשת ויזה לארה"ב מראש. אם תצליחו לשכנע את פקיד ההגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית כי אתם מבקשים לבקר בארצות הברית לחודש בלבד, למטרת ירח דבש, תקבלו את הוויזה. מומלץ להביא מסמכים אשר מוכיחים כי יש לה קשר חזק לישראל - עבודה טובה, לימודים, נישואין וכדומה, על מנת להפיג חשש של שהייה לא חוקית בארצות הברית מעבר לתקופת הוויזה. אין משמעות מיוחדת לעובדת היות ארוסתך עולה חדשה, אלא המבחן הוא הוכחת זיקה חזקה לישראל.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.